کد خبر: 18646
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گفتگو » تیربرق های آویزان تهدیدی برای جان عابران+تصاویر

تیرهای برق ها و تلفنی که در وسط خیابان شیلان هزارود طارم قرار گرفته است بخاطر فرسوده بودن تبدیل به تهدیدی برای جان عابران شده است.

چهع

به گزارش خبرنگار برگ زیتون، روستای هزارود یکی از روستاهای توابع شهرستان طارم است که در نزدیکی مرکز شهرستان قرار دارد و از موقعیت گردشگری ویژه ای برخوردار است.

گفتنی است وجود تیر برق ها و تلفن، در وسط خیابان شیلان این روستا موجبات نگرانی اهالی و سایر گردشگران را فراهم ساخته است.

چهع

با توجه به اینکه این خیابان با همت اهالی و دهیار هزاررود در اسفندماه سال گذشته تعریض شده و تمام ساخت و سازها و درختانی که در حریم خیابان بوده با رضایت اهالی تخریب شده و این خیابان از لحاظ عرضی کاملا استاندارد شده است.

بنابراین تیرهای برق و تلفنی که وسط خیابان شیلان هزارود قرار گرفته و بسیاری از آنها وضعیت ایمنی خوبی برخوردار نبوده و بخاطر فرسوده بودن هر لحظه احتمال افتادن آنها بر سر عابران وجود دارد.

علی محمدی یکی از ساکنین روستای هزارود در رابطه با این معضل آن را تهدیدی برای جان اهالی و سایر رهگذران دانست و گفت: شایسته است اداره برق و مخابرات و سایر مسئولینی که به هر نحوی در این رابطه مسئولیتی دارند در مرتفع کردن این مشکل تلاش کنند تا خدا نخواسته شاهد تلفات جانی هموطنان در این مکانها نباشیم.

شفیعی یکی از ساکنین این روستا در رابطه با این مشکل اظهار داشت: خیابان شیلان به دلیل متصل بودن از هر دو طرف به خیابان اصلی اهمیت ویژه ای دارد بطوری که در روزهای شلوغ که وضعیت ترافیکی خیابان اصلی پرتردد است از این خیابان به عنوان گره گشا استفاده میشود که حل این معضل در انتظار تدبیر مسئولان است.

قغهخ

قخف

انتهای پیام/

 

 

نظرات شما