کد خبر: 19888
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » تیراندازی در ایالت آمریکا نشان از نا امنی این کشور است

امام جمعه شهرستان طارم گفت: آمریکا مدعی است کشورها را می خواهد بسوی امنیت سوق دهد غافل از اینکه آمار کشته ها در این کشور نسبت به سایر کشورها بیشتر است.

DSCF4395

به گزارش خبرنگار برگ زیتون، حجت الإسلام محمد صادقی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان طارم ضمن دعوت نمازگزاران به تقوی الهی اظهار داشت: از امام حسین(ع) روایت است هرکس دارای خصلت های صداقت، حسن خلق و عفیف باشد خیر دنیا و آخرت در او جمع می شود.

وی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی خدمت ملت شریف ایران اسلامی از زحمات نیروی انتظامی جهت برقراری نظم در عزاداری ها تشکر کرد.

امام جمعه طارم با اشاره به برگزاری عزاداری های دهه اول محرم تا تاسوعای خامس آل عبا از زحمات صدا و سیمای مرکز زنجان جهت اجرای بهتر و بی آلایش عزاداری ها در سطح استان و شهرستانها تشکر کرد و یادآور شد عزاداری که همراه با قمه زنی باشد جزء بدعت های وارده در عزاداری امام حسین است.

صادقی پور همچنین از زحمات هلال احمر شهرستان طارم بخاطر نجات ۳ نفر از هموطنان که در ییلاق های این شهرستان گرفتار شده بودند تشکر کرد.

خطیب جمعه طارم از حمایت اداره جهادکشاورزی شهرستان طارم از کشاورزان منطقه جهت کشت محصول کلزا در این فصل از سال در سطح این شهرستان خبر داد و گفت: با همت کشاورزان عزیز می توان نیاز کشور به روغن را از این طریق مرتفع ساخت.

امام جمعه طارم با اشاره به مسائل سیاسی روز جهان اظهار داشت: تیراندازی در ایالت آمریکا نشان از نا امن بودن درون جامعه آمریکاست گفتنی است آمریکا مدعی است کشورها را می خواهد بسوی امنیت سوق دهد غافل از اینکه آمار کشته ها در این کشور نسبت به سایر کشورها بیشتر است.

صادقی پور ابراز کرد: ۱۴ مهر روز دامپزشکی نامگذاری شده است که بیش از ۹۰ هزار رأس دام در این شهرستان توسط دامداران زحمتکش این شهرستان نگهداری می شود.

وی اؤلویت اصلی در روستا ها را ایجاد اشتغال در روستا ها دانست و تصریح کرد: اگر این اتفاق بیفتد مهاجرت معکوس انجام شده و معضل خالی از سکنه شدن روستاها حل خواهد شد.

خطیب جمعه طارم ۱۶ مهر سالروز شهادت سردار همدانی را گرامیداشت و افزود: آن شهید والا مقام توانست علوی ها را بر علیه داعش و تکویری ها بسیج کند.

حجت الإسلام صادقی پور در ادامه روز جهانی کودک را گرامیداشت.

چح

خغ

انتهای پیام/

 

 

 

 

نظرات شما