کد خبر: 21537
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » تلاش برای آزادی سران فتنه نشان از دخالت آشکار آمریکا در امورات کشور است

امام جمعه شهرستان طارم گفت: تلاش برای آزادی سران فتنه نشان از دخالت آشکار آمریکا در امورات کشور است.

DSCF6082

به گزارش برگ زیتون، حجت الإسلام محمد صادقی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان طارم ضمن دعوت نمازگزاران به تقوی الهی اظهار داشت: امام موسی بن جعفر(ع) می فرماید: صدیقه و شهیده دو خصوصیت بارز حضرت زهرا(س) است.

وی از حضور مردم ولایتمدار شهرستان طارم بویژه شهر آببر ، مسئولین ادارات و مرکز صدا و سیمای زنجان تشکر کرد و یادآور شد: این حضور گسترده نشان از دخالت بیگانگان در امورات کشور است که مردم با عکس العمل بموقع خود نقشه دشمنان را نقش بر آب می کنند.

امام جمعه طارم اعلام کرد: دسته عزاداری بمناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) روز سه شنبه از محل میدان امام علی(ع) بسمت مصلی نماز جمعه شهر آببر برگزار می شود گفتنی است حضور چشمگیر در این مراسمات سیلی محکمی به وهابیت بوده و با این حرکت ایام فاطمیه عاشورایی می شود.

صادقی پور سرنگونی جنگنده F 16 رژیم غاصب صهیونیستی برای اولین بار توسط پدافند هوایی سوریه را اقدامی مبارک و مهم دانست و گفت: آنها ادعا می کنند که ایران این جنگنده را ساقط کرده است گفتنی است کار بسیار شایسته ای انجام داده است باید متوجه شوند که این شروع کار است.

خطیب جمعه طارم با اشاره به مسائل سیاسی روز جهان تصریح کرد: دخالت آمریکا در امورات داخلی کشور ایران مبنی بر آزادسازی سران فتنه نشان از متکبر و خوی مستکبرانه آنهاست باید متوجه شوند که شعار مرگ بر آمریکا هرگز از یاد مردم ایران نخواهد رفت.

وی با توجه به مسائل و مشکلات شهرستان طارم به وضعیت بحرانی آب شرب روستای کهریز اشاره کرد و افزود: بیش از ۱۳ سال است که مردم این روستا آب غیر بهداشتی و شور مصرف می کنند شایسته است مسئولین استان و شهرستان و مدیریت بحران تدبیری برای حل این معضل بیندیشند.

امام جمعه طارم ۲۶ بهمن سالروز قیام مردم تبریز به مناسبت چهلمین روز شهادت شهدای قم را گرامیداشت و افزود: تداوم این قیام منجر به پیروزی انقلاب اسلامی ایران شد.

صادقی پور ۱ اسفند سالروز شهادت ۴۰ مسئول والامقام کشور بعد از عملیات والفجر ۸ و عملیات فاو را گرامیداشت و گفت: این افراد برای بازرسی به جبهه های حق علیه باطل عازم شده بودند که بین اسارت و شهادت، درجه رفیع شهادت را انتخاب کردند.

وی ادامه داد: ۳ اسفند سالروز کودتای کثیف رضاخانی است گفتنی است کشف حجاب، مبارزه با دین اسلام و خلع لباس روحانیت و احداث جاده کرج – چالوس برای استفاده شخصی که موجب شد هزار کارگر در این مسیر جان خود را از دست بدهند اینها از جمله اقدامات ناشایست رضاخان بود.

3

5

6

14

انتهای پیام/

 

 

 

 

نظرات شما