کد خبر: 21206
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گفتگو » تبیین دستاورد انقلاب اسلامی برای نسل جوان یکی از کارهای اساسی و مهم است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه طارم گفت: تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای نسل جوان یکی از کارهای اساسی و مهم است گفتنی است جوان و نسل جدید وقایع انقلاب اسلامی را از نزدیک لمس نکرده است.

یبث-1

حجت‌الإسلام عباس رجبی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه طارم در گفت و گو با خبرنگار برگ زیتون، ضمن گرامیداشت تقارن ایام الله دهه مبارک فجر و ایام فاطمیه اظهار داشت: دهه فجر یادگار امام راحل است که همچون امانتی در دست ملت ایران قرار داده شده است امیدواریم خداوند توفیق دهد که از این امانت به خوبی استفاده و حفاظت کنیم.

وی خاطرنشان کرد: تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی باعث اتحاد و همدلی میان مردم می شود گفتنی است این دهه بسیار مهم بوده و سرنوشت ملت ما به آن وابسته است.

حجت الإسلام رجبی پیروزی انقلاب اسلامی ایران را حاصل خون پاک هزاران شهید هشت سال دفاع مقدس دانست و افزود: به فرمایش مقام معظم رهبری دهه فجر آن آیینه ای است که خورشید اسلام در آن درخشید و به ما منعکس شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه طارم یادآور شد: امسال نیز موضوع و لزوم برگزاری باشکوه مراسم دهه فجر از اهمیت ویژه ای برخوردار است بنابراین دشمنان تلاش بسیاری برای ضربه زدن به آن می‌کنند، ولی ما هیچگاه از اصول خود کوتاه نمی‌آییم و هر قدر هم اختلاف سلیه باشد در آن رکن انقلاب اسلامی با یکدیگر متحد هستیم.

وی ادامه داد: دومین شاخصه مهم مردمی بودن می باشد چون خود مردم خودجوش این ایام را مدیریت می کنند و باید توسط مسئولین به این امر مهم توجه شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه طارم گفت: تبیین دست آوردهای انقلاب اسلامی برای نسل جوان یکی از کارهای اساسی و مهم می باشد گفتنی است جوان و نسل جدید وقایع انقلاب اسلامی را از نزدیک لمس نکرده است.

رجبی ابراز کرد: برخلاف تبلیغات دشمنان علیه اسلام و ایجاد ترس و اسلام هراسی خداوند متعال را شاکریم که به برکت انقلاب اسلامی و به واسطه رهبری فرزانه نظام اسلامی انقلاب ما زنده و پابرجاست و انشاءالله به هدف اصلی خود خواهد رسید.

وی تصریح کرد: ملت ایران با حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه ثابت خواهند کرد که اگر کسی بخواهد، انحراف ایجاد کند، مردم با حضور خود اجازه نخواهند داد که دشمنان کاری از پیش ببرند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه طارم با اشاره به برنامه‌های قابل اجرا در طول ایام الله دهه فجر در سطح شهرستان طارم افزود: برگزاری مراسم نهضت روشنگری در سطح پایگاهها،  یادواره شهدا، جشن انقلاب، فضاسازی تبلیغی، دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، نواختن زنگ انقلاب، مسابقات ورزشی، افتتاح پروژه های محرومیت زدایی از جمله برنامه هایی است که طی دهه فجر برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

 

 

نظرات شما