کد خبر: 20854
تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گفتگو » تبعیت از رهبری انسجام و وحدت در جامعه را به دنبال دارد/ بامجاهدت شهدای دفاع مقدس و مدافعین حرم امنیت کشور تضمین شده است

بسیجی مدافع حرم شهرستان طارم گفت: تبعیت از رهبری موجب انسجام و وحدت است که در ملت ایران وجود دارد.

DSCF5580

سید عیسی شفیعی از بسیجیان مدافع حرم شهرستان طارم در گفت و گو با خبرنگار برگ زیتون، اولین هدف خود را از رفتن به سوریه دفاع از حریم اهل بیت و اسلام دانست و افزود: تنها افتخارم اینست که خداوند متعال توفیق داده تا از کشورم ایران دفاع کنم.

وی خاطرنشان کرد: اگر مجاهدت و ایثارگریهای شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم نبود الآن امنیتی در کشور وجود نداشت.

بسیجی مدافع حرم شهرستان طارم ملت ایران را ملتی خداشناس، خودشناس و رهبرشناس دانست و گفت: تنها گوهر ایمان است که ملت ایران را در دنیا عزیز کرده است و تبعیت از رهبری موجب انسجام و وحدت است که در ملت ایران وجود دارد.

شفیعی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران تأثیرپذیر از قیام و نهضت حضرت سیدالشهداست افزود: همانند یاران سیدالشهدا مدافعین حرم نیز از مال، جان و فرزندان خود در راه دین و اسلام دریغ نمی کنند گفتنی است ملت ایران ملتی است که امام عصر(عج) و نائب ایشان یعنی رهبر معظم انقلاب اسلامی برای این ملت دعا می کنند.

وی همچنین افراد شیعه مذهب را افرادی با شهامت و شجاع دانست و گفت: بیشتر آنها در طول جنگ در سوریه خرابه نشین شده و از گیاهان طبیعت تغذیه می کردند تا ایستادگی کرده و در برابر دشمن تسلیم نشوند.

بسیجی مدافع حرم شهرستان طارم بهترین احساس خود از این سفر روحانی را حس همدردی و نوع دوستی دانست و  تصریح کرد: مردمان آن دیار دائما در ترس و وحشت زندگی می کردند گفتنی است با دیدن چنین وقایع ناگوار قدر امنیت در کشور برای انسان بیشتر آشکار می شود که باید قدردان این نعمت بزرگ الهی بود.

انتهای پیام/

 

 

 

نظرات شما