کد خبر: 21586
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » برگزاری مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در طارم/ فاطمیه یعنی برخورد با ارباب رجوع در ادارات

مردم ولایتمدار شهرستان طارم همزمان با سراسر کشور اندوه بانوی دو عالم را به سوگ نشستند.

DSCF6270

به گزارش برگ زیتون، مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) همزمان با سراسر کشور با حضور مردم ولایتمدار و  مسئولین ادارات شهرستان طارم از میدان امام علی(ع) بسمت مصلی نماز جمعه شهر آببر برگزار شد و عاشقان همزمان با سراسر کشور اندوه بانوی دو عالم را به سوگ نشستند.

حجت الإسلام ضیاعی کارشناس دینی در این مراسم ضمن تسلیت سالروز شهادت بانوی دو عالم خدمت ملت شریف ایران اسلامی اظهار داشت: از برکات ایام فاطمیه اینست که مردم بمدت بیست روز عزاداری می کنند و خداوند متعال هم پاداش این ایام را نزول باران رحمت قرار داد.

وی به الگوگیری انسانها از زندگی بانوی بزرگ دو عالم تأکید کرد و افزود: فاطمیه یعنی برخورد با ارباب رجوع در ادارات، برخورد با همسایگان و باید تأثیراتی در رفتار ما انسانها داشته باشد.

کارشناس دین با اشاره به اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تصریح کرد: در صورت عدم نهادینه شدن این فرهنگ، جامعه را گناه فرا می گیرد باید هر لحظه شاهد لغزش ها و بی بندوباری هایی در سطح جامعه باشیم.

حجت الإسلام ضیاعی یادآور شد: اگر فردی در آخر زمان دین خود را بتواند حفظ کند اجر و پاداش این امر برابر با شهادت ۵۰ شهید بدر است.

وی ابراز کرد: زمانی فرا می رسد که زنها برهنه از خانه بیرون می آیند و با مردها داد و ستد میکنند که این از علائم آخر زمان می باشد گفتنی است کسی که در آخر زمان می آید و از پیامبر صحبت می کند محکمترین مردم است.

گفتنی است مداحی توسط  تقی ایوبی مداح اهل بیت عصمت و طهارت(ع) از دیگر برنامه های قابل اجرا در این مراسم بود.

DSCF6255

DSCF6265

DSCF6259

DSCF6280

DSCF6295

DSCF6282

DSCF6310

DSCF6303

DSCF6307

DSCF6302

DSCF6300

انتهای پیام/

 

 

 

نظرات شما