کد خبر: 21525
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گفتگو » برگزاری دوره حقوق شهروندی برای فرهنگیان شهرستان طارم

سرپرست آموزش و پرورش شهرستان طارم از برگزاری دوره حقوق شهروندی برای تمامی فرهنگیان این شهرستان در ۲۶ بهمن ماه خبر داد.

07

یعقوب رحمانی سرپرست آموزش و پرورش شهرستان طارم در گفتگو با خبرنگار برگ زیتون، اظهار داشت: دوره حقوق شهروندی برای تمامی فرهنگیان این شهرستان برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: در راستای تحقق منشور حقوق شهروندی ابلاغی از سوی ریاست محترم جمهور و حقوق اساسی ملت ایران و به منظور آشنایی و ارتقاء سطح آگاهی و شناخت کارکنان و مدیران به حقوق شهروندی دوره آموزشی منشور حقوق شهروندی در شهرستان طارم نیز برگزار شد.

رحمانی افزود: این دوره با هدف آشنایی بیشتر مسئولین و کارکنان دولت با حقوق شهروندی و چگونگی استفاده کارکنان از فضاهای مختلف اتوماسیون اداری و دیگر فضاهای الکترونیک و دیجیتال بصورت کاربردی جهت رفاه حال مراجعین و مردم شریف در هنگام مراجعه به اداره برگزار می شود.

 سرپرست آموزش و پرورش طارم یادآور شد: مردم به معنای واقعی در مراجعه به ادارات از خدمات  حقوق شهروندی محرومند گفتنی است این دوره جهت آشنایی بیشتر با اصول و مبانی حقوق شهروندی و نظام اداری بر پایه قانون مداری، کارآمدی، پاسخگویی، شفافیت، عدالت و انصاف برای همه فرهنگیان برگزار می شود.

وی تصریح کرد: طی دو جلسه ۶ ساعته خلاصه ای از این مباحث توسط مدرسان مطرح و آموزش داده می شود تا کارگشایی در امر مردم صورت گیرد و به نتیجه مطلوب برسند.

رحمانی اعلام کرد: این دوره برای تمامی فرهنگیان برگزار خواهد شد در همین راستا مرحله اول در دو مکان کانون شهید چاووشی و سالن آیت اله هاشمی ۱۹ بهمن ماه سال جاری برگزار گردیده و مرحله دوم نیز در تاریخ ۲۶ بهمن ماه در سالن آیت اله هاشمی برگزار خواهد شد.

  سرپرست آموزش و پرورش طارم از زحمات مسئولین اداره ارزیابی و عملکرد آموزش و پرروش استان زنجان در خصوص برگزار این دوره تشکر کرد و افزود: در این دوره در خصوص تکالیف شهروندی، مصادیق حقوق شهروندی در قانون اساسی، مسئولیت اجتماعی، حریم امنیت عمومی و خصوصی، نحوه برخورد با ارباب رجوع و دیگر سرفصل‌های مربوطه بیان می شود.

رحمانی برگزاری چنین دوره هایی را برای فرهنگیان شهرستان بسیار مهم و ضروری دانست و گفت: با حضور در این دوره ها همکاران می توانند ضمن آشنایی با دولت الکترونیک در خصوص خدمت رسانی و تکریم ارباب رجوع اقدامات بسیار شایسته ای انجام دهند.

انتهای پیام/

نظرات شما