کد خبر: 21313
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » برگزاری جشن بزرگ انقلاب در طارم/ یکی از دستاوردهای معنوی انقلاب پیوند عمیق میان امام و امت بود

امام جمعه شهرستان طارم گفت: یکی از دستاوردهای معنوی انقلاب اسلامی پیوند عمیق میان امام و امت بود.

DSCF5809

به گزارش برگ زیتون، مراسم جشن بزرگ انقلاب اسلامی ایران امروز با حضور اکیپ صدای سیمای مرکز استان زنجان، اهالی و شورای اسلامی شهرستان طارم و سایر مسئولین ادارات این شهرستان در محل مجتمع فرهنگی و هنری شهید بهشتی شهر آببر برگزار شد.

حجت الإسلام محمد صادقی پور در این مراسم ضمن گرامیداشت تقارن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی با ایام فاطمیه اظهار کرد: انقلاب اسلامی انقلابی بر پایه معنا، اسلام و قرآن بود که هدف اصلی آن رسیدگی به محرومین جهان است.

وی با اشاره به دستاوردهای معنوی انقلاب اسلامی افزود: پیوند عمیق میان امام و ملت، حس اعتماد و توکل بر خداوند متعال، محقق شدن تمهیدات ظهور امام عصر(عج) توجه به نماز و اقامه این فریضه الهی، بالا بردن عزت ایرانی و معرفی شیعه و فرهنگ اهل بیت(ع) برای جهان اسلام از جمله این موارد است.

علی باقری فرماندار شهرستان طارم در این مراسم ضمن گرامیداشت تقارن ایام فاطمیه و دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: اولین و مهمترین اتفاقی که در شهرستان طارم بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اتفاق افتاده شکوفایی اقتصادی است.

وی با اشاره به ویژگی های انقلاب اسلامی ایران گفت: اسلامی و مردمی بودن، داشتن رهبری در رأس امور کشور ،  آزادیخواهی و ظلم ستیزی از جمله خصوصیات این انقلاب عظیم بود.

باقری به دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران در شهرستان طارم اشاره کرد و افزود: تأمین آب شرب شهرها و روستاها، برق رسانی، توسعه راههای ارتباطی و گسترش پروژه های عمرانی، ارتقاء منطقه از بخش به شهرستان، توسعه آموزش و پرورش، استقرار ۵ پل ارتباطی بر روی رودخانه قزل وزن، توسعه سازمانهای خدماتی و گازرسانی و … از جمله این دستاوردها محسوب می شود.

فرماندارشهرستان طارم با اشاره به وضعیت ارائه تسهیلات اشتغالزایی در سطح شهرستان گفت: به هیچ عنوان بغیر از تولید و اشتغال تسهیلات پرداخت نخواهد شد بنابراین نظارت جدی انجام می شود تا سوء استفاده از تسهیلات اتفاق نیفتد چون هدف اصلی بحث توسعه، تولید و اشتغال در شهرستان است.

گفتنی است اجرای موسیقی سنتی، اجرای نمایش، شعر خوانی، برگزاری مسابقه و اهدای جوائز و برنامه های متنوع دیگر از جمله برنامه های قابل اجرا در این مراسم بود.

DSCF5820 - Copy

DSCF5825 - Copy

DSCF5811

DSCF5819

DSCF5816

DSCF5812

DSCF5817

DSCF5818

DSCF5829

DSCF5821

DSCF5832 - Copy

DSCF5834 - Copy

انتهای پیام/

نظرات شما