کد خبر: 21895
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » برگزاری جشنواره نوجوان خوارزمی در مدارس طارم

بازارچه کار و فناوری و دست سازه مرحله آموزشگاهی جشنواره نوجوان خوارزمی در مدارس متوسطه دوره اول شهرستان طارم برگزار شد.

54

به گزارش برگ زیتون، در مدارس متوسطه دوره اول شهرستان طارم بازارچه کار و فناوری و دست سازه مرحله آموزشگاهی جشنواره نوجوان خوارزمی برگزار شد.

 جشنواره نوجوان خوارزمی با هدف شناسایی استعدادهای دانش آموزان، ارتقای دانش، مهارت و نگرش، کیفیت بخشی به فرآیند یاددهی – یادگیری و کارآفرینی در مدارس متوسطه دوره اول شهرستان طارم برگزار شد.

گفتنی است جمعی از مسئولین ادارات، کارشناسان آموزش متوسطه اول و بهداشت در این نمایشگاهها شرکت و از نزدیک آثار دانش آموزان را مشاهده  نمودند و در این زمینه با دانش آموزان حاضر در نمایشگاه نیز بحث و گفتگو کردند.

علی نظری معاون آموزشی آموزش و پرورش شهرستان طارم در این جشنواره از زحمات مدیران آموزشگاههای مربوطه، دبیران و دانش آموزان شرکت کننده در برپایی بازارچه تشکر کرد و گفت: برگزاری این نمایشگاهها موجب تقویت انگیزه، حس کنجکاوی، خلاقیت دانش آموزان و ارتقای مهارت و کارآفرینی و بازاریابی گردیده و باعث می شود دانش آموزان در محیطی صمیمی و فعال در کنار دبیران خود به رقابت بپردازند.

وی یادآور شد: این بازارچه در مدارس شهدای درام، شهید احمدی گیلوان، عصمت آب بر، کوثر درام، بهار آزادی چورزق، شهید عباسی گوهر، صبا گیلانکشه، عفاف ونیسر و عفت دستجرده برگزار شده است.

نظرات شما