کد خبر: 21803
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » بانوان امروزه در تیررس تهاجم فرهنگی دشمن قرار دارند

امام جمعه شهرستان طارم گفت: بانوان امروزه در تیررس تهاجم فرهنگی دشمن قرار دارند بنابراین تبیین ابعاد زندگی حضرت فاطمه (س) می توانند نقش مهمی در خنثی کردن نقشه های دشمنان داشته باشد.

DSCF6517

به گزارش برگ زیتون، حجت الإسلام محمد صادقی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان طارم ضمن تبریک روز زن و مادر، روز ولادت بانوی دو عالم حضرت صدیقه کبری(س) و روز میلاد با سعادت حضرت روح الله را گرامیداشت و افزود: ایمان، قلب و زبان سه عاملی هستند که رابطه محکم با یکدیگر دارند.

وی به جمع آوری بیش از ۸۸ میلیون کمک نقدی و بیش از ۷۰ میلیون تومان کمک غیرنقدی در جشن نیکوکاری شهرستان طارم در طی دو روز اشاره کرد و افزود: از اینکه مردم در پایان سال به فکر مستمندان و محرومان جامعه هستند خداوند متعال این تلاشها را بی نتیجه نخواهد گذاشت.

صادقی پور با اشاره به مسائل سیاسی روز جهان تصریح کرد: مدتی است به حجاب خانم ها در کشور حمله می شود آن هم با برگزاری جشن هایی با حضور شهردار تهران در برج میلاد تهران که هم کف مرتب می زند هم انتقاد می کند.

وی یادآور شد: حجاب ضروری دین اسلام است دشمنان اسلام با این برنامه ها می خواهند خانم ها را به فساد کشیده و ارزش اجتماعی زن را در جامعه خدشه دار کنند.

خطیب جمعه طارم ابراز کرد: دشمنان اسلام از حضور ایران در منطقه وحشت دارند می گویند چرا ایران در عراق، سوریه و عراق حضور دارد باید جواب بدهند آنها در منطقه ما چکار می کنند.

امام جمعه طارم ۱۸ اسفند سالروز تأسیس کانونهای فرهنگی و هنری مساجد را گرامیداشت و گفت: در زمینه کتاب و کتابخوانی مطالعه بسیار ضعیف شده است کسانی که در خانه کتاب دارند ولی مطالعه نمی کنند با اهدای آن به دیگران کمک کنند.

صادقی پور بیان کرد: بانوان امروزه در تیررس تهاجم فرهنگی دشمن قرار دارند بنابراین تبیین ابعاد زندگی حضرت فاطمه (س) می توانند نقش مهمی در خنثی کردن نقشه های دشمنان داشته باشد.

وی ۲۰ اسفند روز راهیان نور و بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس و ۲۱ اسفند سالروز تأسیس بنیاد شهید برای ارج نهادن به خانواده محترم شهدا و رسیدگی به امورات این عزیزان را گرامیداشت و افزود: بازدید از مناطق عملیاتی باعث بصیرت و روشنگری نسل جدید انقلاب است.

امام جمعه طارم با اشاره به فرا رسیدن چهارشنبه سوری آخر سال گفت: تلاش شود به چهارشنبه سوزی تبدیل نشود چون سال گذشته چهارشنبه سوری نا مبارکی بود که منجر به زخمی شدن ۲۹۵ نفر و کشته شدن سه نفر از هموطنان عزیز در آستانه عید نوروز شد.

DSCF6519

DSCF6523

DSCF6520

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

 

نظرات شما