کد خبر: 21569
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گفتگو » بارش باران پربرکت و آبگرفتگی معابر در آستاکل طارم

تداوم بارش پر خیر و برکت باران موجب آبگرفتگی معابر عمومی در روستای آستاکل طارم گردید.

index

به گزارش برگ زیتون، بارش باران که از چندین روز پیش آغاز شده و همچنان ادامه دارد موج شادی در بین کشاورزان منطقه ایجاد کرده و رودخانه ها و نهرهای فصلی را پر آب نمود.

بر اساس این گزارش؛ در پی تداوم بارش پر خیر و برکت باران، آبگرفتگی معابر نیز بار دیگر در روستای آستاکل شهرستان طارم که در مسیر جاده اصلی آببر – درام واقع شده و یکی از روستاهای پرتردد این شهرستان بویژه در ایام تعطیلات است خود را نشان داد تا عابرین پیاده و وسایل نقلیه برای تردد در خیابان‌ها با مشکل مواجه شوند.

گفتنی است با هر بار باریدن باران خیابان اصلی این روستا دچار آبگرفتگی می شود و در قسمتی از این خیابان چنان آب جمع می شود که خیابان تبدیل به استخر می شود و برای عبور از آن نیاز به قایق است.

وحید محمدی یکی از رانندگان عبوری در جاده اصلی آببر – درام در مسیر روستای آستاکل در خصوص این مشکل اظهار داشت: در مسیر ورودی روستای آستاکل به طرف آببر به علت فرو رفتگی آسفالت در کمترین بارندگی در این مسیر استخر ایجاد می شود.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه این مسیر تازگی ها آسفالت شده است ولی توجه ای به زیرساخت ها نشده است تازه مشکل خود را در این قسمت از روستا نشان می دهد که علاوه بر وجود ترافیک و بروز تصادفات بویژه در شب برای رانندگان این مسیر و سایر رهگذران مشکل ساز شده است.

یکی از اهالی روستای آستاکل در خصوص این مشکل ابراز کرد: در بارندگی های شدید و متوالی و آبگرفتگی این مسیر بعلت پایین بودن سطح منازل از سطح جاده اصلی، آب جمع شده وارد حیاط منازل می شود و مشکلاتی را برای ساکنین بوجود می آورد گفتنی است حل این معضل بزرگ در انتظار تدبیر مسئولان است.

انتهای پیام/

 

 

 

نظرات شما