کد خبر: 21888
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » ایام نوروز فرصتی مناسب برای معرفی ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری طارم است

فرماندار شهرستان طارم گفت: ایام نوروز فرصتی مناسبی برای معرفی ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری شهرستان است.

DSCF6563

به گزارش برگ زیتون، جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان طارم با حضور اعضای این ستاد در فرمانداری برگزار شد.

علی باقری فرماندار شهرستان طارم در این نشست ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید نوروز خدمت ملت شریف ایران اسلامی اظهار داشت: امیدواریم سالی توأم با خیر و سلامتی و بدون حادثه برای کشور عزیزمان ایران داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: حوادث طبیعی همواره شهرستان ما را تهدید می کند در کنار آن خشکسالی و ملخ مراکش از مشکلاتی است که در شهرستان بروز می کند اگر پیشگیری نشود خسارت زیادی وارد می کند.

باقری یادآور شد: در ایام عید نوروز در سالهای گذشته بر اثر بارندگی در گردنه ها شاهد اتفاقاتی بودیم بر اساس اعلام هواشناسی ما باز شاهد این چنین حوادث خواهیم بود شایسته است اعضای مدیریت بحران تعامل و همکاری لازم را در این زمینه داشته باشند.

فرماندار طارم جمع آوری لاستیک های فرسوده در تعویض روغنی ها را اقدامی مؤثر دانست و افزود: وجود این عوامل علاوه بر آلودگی زیست محیطی، خسارت به تأسیسات و خرابی آسفالت را بدنبال دارد امیدواریم با پاکسازی آثار تخریبی شاهد چهره زشت درسطح شهر و روستاها نباشیم.

وی بیان کرد: عدم انجام وظیفه به موقع دستگاههای اجرایی موجب بروز معضلاتی در سطح کشور می شود بدیهی دستگاههای اجرایی آمادگی کامل برای فراهم کردن بستر برای مهمانان و مسافران نوروزی را داشته باشند.

باقری ایام عید نوروز را فرصت مناسب برای معرفی ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری شهرستان طارم دانست و گفت: در صورت ارائه خدمات مطلوب مسافران نوروزی خاطره و ذهنیت مثبتی از این سرزمین خواهند داشت.

فرماندار طارم افزود: در طول چهار سال گذشته در خصوص رفع افت ولتاژ برق شهرستان طارم اقداماتی از طرف مسئولین مربوطه انجام شده است گفتنی است قبلا برق رسانی در این شهرستان بصورت جهادی و طرح غیربرنامه ای انجام می شده است که طبق پیگیری های لازم تا پایان سال ۱۳۹۸ افت ولتاژ بطور کامل برطرف خواهد شد.

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

نظرات شما