کد خبر: 21667
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گفتگو » دشمنان به دنبال ایجاد اختلاف در جامعه اسلامی هستند

مادر شهید والامقام میرزاعلی بهرامی گفت: امروزه فراموشی هدف و ایجاد تفرقه و اختلاف خواسته دشمنان قسم خورده اسلام است.

79-212x300

به گزارش برگ زیتون، شهرستان طارم ۱۳۷ شهید و حماسه ساز در طول هشت سال دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی کرده است یکی از این شهدای گرانقدر شهید میرزاعلی بهرامی است که در ادامه نگاهی به زندگانی این شهید والا مقام خواهیم پرداخت، تاریخ تولد ۱/ ۱۰/ ۱۳۴۷ تاریخ شهادت ۱۳/ ۴/ ۱۳۶۵  محل شهادت: مهران و محل تولد شهرستان طارم دهستان درام است.

گفتنی است شهید بهرامی از یک خانواده ای بسیار مذهبی و انقلابی پرورش یافته بود و با اعتقادات عظیمی که به اسلام و قرآن داشت در مقابل یاوه گویان آن زمان مقاومت کرد تا به فیض عظیم شهادت نایل آمد.

با نگاهی به وصیتنامه این شهید بزرگوار که در آخرین لحظات عمر خود نوشته است خدایا من یک بنده گناهکار بیش نبوده ام حالا آمده ام به ندای حل من ناصری ینصرنی حسین(ع) لبیک گویم چون تابحال مرده بودم و اکنون آماده جهاد و شهادت هستم امیدوارم که خداوند این فیض عظیم را نصیبم گرداند اگر چه ارزش آن را ندارم.

ای امت شهید پرور ایران ما راهیان راه الله برای نگاه داشتن پرچم خونین اسلام و ادامه راه سالار شهیدان تا آخرین قطره خونمان خواهیم جنگید و پرچم خونین لااله الاالله را بر اوج پیروزی برافراشته نگاه خواهیم داشت همانگونه که اماممان گفته است نام الله را سوی آمریکا نشانه بگیریم تا این استکبار جهانی را نابود کنیم.

ای کسانی که از طریق اسلام به من وابسته اید اگر توانستم خدای خدای خویش را ملاقات کنم هر قطره اشک شما تاولی بر پیکرم و گناهی بر گناهانم می افزاید ولی هر تکبیری که به جای اشک شما در آسمان طنین افکند گناهی از گناهانم را به اذن پروردگار شاید خنثی سازد.

تنها پیامم به برادران و خواهران دینیم شناخت اسلام و قرآن است چون جز الله و اسلام تمامی راهها انحرافی و میوه ای جز پستی و ضلالت ندارد.

72

1ن

سرکار خانم نجیبه محمدی مادر شهید والامقام میرزاعلی بهرامی در گفتگو با این خبرنگار افزود: شهید در موقع اعزام به جبهه ۱۶ سال داشت که بصورت بسیجی داوطلب عازم جبهه های حق علیه باطل می شد برای اعزامش به جبهه رضایت پدر و مادرش ملاک بود به شهید گفتم پدرت پیر است من هم طاقت دوری شما را ندارم به پیش فرمانده ات در تهران می روم ببینم با چه قانونی شما را به جبهمی برد.

وی تصریح کرد: فرمانده هم در جواب من گفت سن فرزند شما اقتضاء نمی کند ولی خودش برای این کار داوطلب شده است بعد از این ماجرا شناسنامه شهید را در منزل یکی از اقوام نزدیک مخفی کردم ولی دوباره آن را یافت گفت حالا دیگر چه بهانه ای برای ادامه این کار دارید.

مادر شهید بهرامی گفت: بعد از این ماجرا فرزندم سه سال متوالی هر ۶ ماه یکبار عازم جبهه های حق علیه باطل شد تصاویر، وصیتنامه و نشانه هایی از خود به یادگار گذاشت به شهید پیشنهاد ازدواج دادیم پاسخ داد علاقمند هستم ولی می ترسم پرداختن به این امورات مرا از هدف واقعی ام دور سازد.

خانم محمدی ابراز کرد: شهدا به عزت ابدی رسیده اند آنها دو نعمت امنیت و آرامش را برای ملت ایران به امانت گذاشته اند بنابراین در هر برهه ای از زمان باید قدردان این نعمات عظیم الهی باشیم که شهدا برای ما به ارمغان آورده اند.

وی یادآور شد: شهید به نماز شب و مناسبت های مذهبی بیشتر اهمیت می داد تحصیلات ابتدایی را در قدمگاهش دهستان درام ولی تحصیلات راهنمایی را در شهر قدس ادامه و در آن شهر مشغول کار بود که به عضویت بسیج در یکی از پایگاههای آنجا در آمد.

مادر شهید والامقام میرزاعلی بهرامی گفت: امروزه فراموشی هدف و ایجاد تفرقه و اختلاف خواسته دشمنان قسم خورده اسلام است باید همه بصورت چراغ راه وصیتنامه امام و شهدا را در دست داشته و به آن عمل کنند چون آنها مسیر راه را در آینده برای ما روشن نموده اند.

سرکار خانم گل زمان محمدی خواهر شهید بهرامی می گوید: طبق روایت یکی از همسنگران شهید عملیات تمام شده بود یکی از همسنگرانش زخمی می شود می رود تا او را نجات دهد دوباره زخمی شده و به بیمارستان مشهد منتقل و در آنجا به فیض عظیم شهادت نائل می شود.

وی تصریح کرد: شهید عاشق کارهای خیر بود مدام به پشتیبانی از ولایت فقیه و رعایت حجاب و دعا کردن به رزمندگان اسلام  سفارش می کرد و می گفت: با یاری خداوند متعال عاقبت پیروزی با ملت ایران است.

خواهر شهید با اشاره به بیان گهربار مقام معظم رهبری افزود: زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست.

خانم محمدی ادامه داد: شهدا به عزت ابدی رسیده اند دو نعمت امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آوردند گفتنی است خانواده های معظم شهدا با دیدن کمترین بی حجابی و ناعدالتی در جامعه ناراحت می شوند امیدواریم خداوند متعال ما را شرمنده شهدا و امام شهیدان قرار ندهد.

11ن

3ن

12ن

16

10ن

8ن

7ن

9ن

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

نظرات شما