کد خبر: 20200
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » المپیادهای ورزشی مدارس موجب مشارکت بیشتر و کشف استعداد دانش آموزان شده است

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرروش استان زنجان گفت: المپیادهای ورزشی مدارس موجب مشارکت بیشتر و کشف استعداد دانش آموزان شده است.

fileLoader

به گزارش خبرنگار برگ زیتون، مراسم افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در دبیرستان فاطمیه شهر آببر با حضور ذبیح اله تاراسی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرروش استان زنجان و سایر مسئولین ادارات شهرستان طارم برگزار شد.

ذبیح اله تاراسی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرروش استان زنجان در این مراسم اظهار داشت: با ایجاد فرصت در المپیادهای ورزشی می توان استعدادهای نهفته دانش آموزان را کشف و افراد واجد شرایط را به تیم های ملی و ورزشی قهرمانی معرفی کرد.

وی خاطرنشان کرد: رشد ابعاد مختلفی دارد باید از رشد یک بعدی پرهیز نمود و در همه حیطه های تحصیلی، اخلاقی، ورزشی و..  استعدادهای خود را به منصه ظهور برسانید.

 معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرروش استان زنجان یکی از طرح های سال جاری را انجام ورزش و نرمش در مدارس با حضور و همراهی اولیای دانش آموزان ذکر کرد که مقدمه ای جهت افزایش ورزش همگانی خواهد بود.

تاراسی ابراز کرد: المپیادهای ورزشی مدارس موجب مشارکت بیشتر و کشف استعداد دانش آموزان شده است گفتنی است این المپیادها موجب افزایش تقسیم کار، مشارکت همه دانش آموزان، اولیاء، مربیان، همکاری و تعامل بیشتر شده است.

تاراسی افزود: درس تربیت بدنی یک مقوله ی مهم است ولی کافی نیست بنابراین باید در خارج از ساعات مدرسه نیز به ورزش اهمیت داده شود.

fileLoader

انتهای پیام/

نظرات شما