کد خبر: 18675
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گفتگو » افتتاح نمایشگاه حجاب و عفاف در شهرستان طارم+تصاویر

مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طارم گفت: نمایشگاه حجاب و عفاف از تاریخ ۱۸ لغایت ۲۵ در محل گالری نمایشگاههای ارشاد این شهرستان در شهر آببر برپا شده است.

IMG_4071

به گزارش خبرنگار برگ زیتون، همزمان با گرامیداشت هفته حجاب و عفاف نمایشگاهی با همین عنوان با حضور انجمن هنرهای تجسمی و سایر مسئولین ادارات شهرستان طارم در محل مجتمع فرهنگی هنری شهید بهشتی شهر آببر افتتاح شد.

IMG_4046

کریم حیدری مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طارم در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار برگ زیتون اظهار داشت: نمایشگاه حجاب و عفاف با همکاری اداره تبلیغات اسلامی و نمایشگاه دیگری بنام عکس دیوار نگاره های مذهبی شرق گیلان با همت انجمن هنرهای تجسمی طارم و روابط عمومی ارشاد اسلامی در این مکان دایر شده است.

وی با توجه به زمان و مکان برگزاری نمایشگاهها تصریح کرد: این دو نمایشگاه همزمان با هم در محل مجتمع فرهنگی و هنری شهید بهشتی شهر آببر دایر شده و از تاریخ ۱۸ لغایت ۲۵ تیرماه بازدید برای عموم مردم آزاد است.

مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طارم گفت: در نمایشگاه حجاب و عفاف که با همکاری اداره فرهنگ ارشاد و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان طارم برگزار شده است پوسترهای مربوط به حجاب و عفاف، لباسهای محلی و عرضه کتابهای مرتبط با این موضوع در آن گنجانده شده است.

حیدری اظهار داشت: نمایشگاه دیگری همزمان با این نمایشگاه بنام نمایشگاه عکس دیوار نگاره های مذهبی شرق گیلان با همت انجمن هنرهای تجسمی طارم و روابط عمومی ارشاد اسلامی و همکاری استاد خانم کبری علی پور در این مکان دایر و بصورت تخته دید شاستی در معرض دید مردم طارم قرار گرفته است.

وی همچنین از اجرای نمایشگاه عکس دیوار نگاره های مذهبی شهرستان طارم در آینده نزدیک در سطح این شهرستان خبر داد و افزود: نظر به اینست که انجمن هنرهای تجسمی همتی بکار گرفته تا دیوار نگاره های مذهبی، غیرمذهبی و عمومی اجتماعی شهرستان را احصاء نموده و به تصویر بکشند تا برای نسل آینده محفوظ بماند که این یکی از برنامه های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طارم در آینده نزدیک است.

IMG_4091

IMG_4056

IMG_4058

IMG_4060

IMG_4094

IMG_4062

IMG_4093

IMG_4061

IMG_4106

IMG_4053

انتهای پیام/

 

نظرات شما