کد خبر: 21630
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » اشرافی گری و بی توجهی به مستضعفان جامعه یک حرکت ضد انقلابی است

امام جمعه شهرستان طارم گفت: اشرافی گری و بی توجهی به مستضعفان جامعه یک حرکت ضد انقلابی است.

DSCF6365

به گزارش برگ زیتون، حجت الإسلام محمد صادقی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان طارم ضمن دعوت نمازگزاران به تقوی الهی اظهار داشت: امام علی(ع) می فرماید: ستون های ایمان سه عامل صبر، یقین به دستورات الهی و فرمایشات پیغمبر و ائمه معصومین و جهاد است.

وی از مردم ولایتمدار شهرستان طارم بخاطر برگزاری مراسم باشکوه ایام فاطمیه تشکر کرد و افزود: خداوند متعال هم پاداش این ایام را نزول باران رحمت قرار داد.

صادقی پور به پذیرش حوزه های علمیه خواهران شهر هیدج اشاره کرد و گفت: این حوزه با داشتن امکانات اسکان آماده پذیرش ز دانشجویان در این رشته ها است.

خطیب جمعه طارم یادآور شد: مهلت دریافت کارت ملی رو به اتمام است قرار است دیگر تمدید نشود.

امام جمعه طارم با اشاره به سقوط هواپیمای ATR ابراز کرد: جانباختن مسافران این هواپیما مایه تأسف شد گفتنی است شرایط آب و هوایی اجازه جستجو و بقایای ابدان این مسافران را نمی دهد تا اجساد حادثه دیدگان تحویل خانواده ها شود.

وی در ادامه به مسائل سیاسی روز جهان اشاره کرد و افزود: جنایت آشوبگران در خیابان پاسداران تهران قلب ها را داغدار کرد بنابراین اولین نکته قابل توجه در این ماجرا صبر و بردباری و مدارا کردن نیروی انتظامی با اختشاشگران بود که جای تبریک و تحسین دارد که خودشان شهید شدند ولی به آشوبگران آسیبی نرساندند.

خطیب جمعه طارم تصریح کرد: قطعا در پشت این ماجرا دشمنان هستند که با همت نیروی انتظامی و مردم در عرض یک شب این قائله به پایان رسید ما ملت ایران این آشوب را محکوم می کنیم از قوه قضائیه درخواست می شود عاملین این جنایات را در ملأ عام مجازات نماید.

صادقی پور با اشاره به مسائل و مشکلات شهرستان طارم گفت: تخریب مسجد در یکی از روستاهای شهرستان طارم جهت بازگشایی کوچه توسط دهیار و شورا یک امر خطرناک است بنابراین بدون حکم نماینده ولی فقیه هیچ کس نمی تواند مسجد را خراب کند.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان اعلام کرد: این شورا و دهیار هم صلاحیت ندارند بنابراین سپاه دبیر اجرایی این ستاد موظف است پیگیر این امر شود.

خطیب جمعه طارم اظهار کرد: بنا به فرمایش حضرت امام خمینی(ره) اگر مسجدی خراب هم بشود نمی توانند آنرا بفروشند یا داخل ملک و جاده نمایند و کفاره این گناه اینست که دوباره مسجدی بسازند.

امام جمعه شهرستان طارم گفت: اشرافی گری و بی توجهی به مستضعفان جامعه یک حرکت ضد انقلابی است منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران بهترین راهکار در حل مشکلات کشور است.

وی در ادامه ۸ اسفند روز امور تربیتی و ۹ اسفند سالروز حمایت از حقوق مصرف کنندگان را گرامیداشت.

گفتنی است از حجت الاسلام محمد صادقی پور امام جمعه شهرستان طارم از طرف فرماندهی انتظامی استان زنجان تجلیل شد.

DSCF6367

3

4

5

7

1

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات شما