کد خبر: 21369
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » رسیدگی به مشکلات مردمی از اؤلویت‌های کاری مسئولان در شهرستان طارم است/ ارزیابی های مستمر جهت ارائه انتقادات و پیشنهادات ضروری است

فرماندار شهرستان طارم گفت: اقدام به ارزیابی عملکرد شهرستان ها امری ضروریست تا فرمانداری ها و بخشداری ها به صورت مستمر در زیر ذره بین قرار گیرند تا در صورت نیاز تذکرات و پیشنهادات سازنده ارائه شود.

1بقف
به گزارش برگ زیتون؛ در پنجمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان طارم میزبان تیم ارزیابی، بازرسی و نظارت استانداری زنجان به سرپرستی گنج خانلو مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری زنجان بود.این بازدید و بررسی که طی اطلاعیه هایی به مردم در سطح شهرها و روستاها و فضای مجازی به مردم طارم اطلاع رسانی شده بود، رأس ساعت ۹ صبح روز دوشنبه آغاز و تا ساعت ۱۷ عصر همان روز به طول انجامید.

برگزاری جلسه با حضور فرماندار طارم و تیم بازرسی اولین برنامه این اکیپ بازرسی در شهرستان طارم بود.

علی باقری فرماندار شهرستان طارم در این نشست ضمن قدردانی از اقدام بسیار خوب استانداری زنجان جهت انجام ارزیابی و بازرسی از عملکرد دستگاههای شهرستانی، این اقدام را به فال نیک گرفت و اظهار امیدواری کرد: این تیم بتواند بخشی از مشکلاتی را که ادارات شهرستانی قادر به حل آن نیستند با ارائه راهکار مناسب برطرف نماید.

وی با اشاره به اهمیت مباحث مطروحه از سوی فرمانداران و بخشداران در جلسات افزود: اگر توجه لازم به آنها صورت نگیرد دولت نمی تواند برنامه ها و سیاست هایش را در سراسر کشور به صورت مطلوب عملیاتی نماید.

باقری رسیدگی به مشکلات مردمی را از اؤلویت های کاری خود برشمرد و یادآور شد: میزان ملاقات های مردمی در دوران خدمتش غیرقابل مقایسه با فرمانداران قبلی است.

فرماندار طارم ابراز کرد: قطعا ضعف هایی نیز در کنار نقاط قوت وجود دارد و انتظار است این تیم برای برطرف کردن آنها مساعدت نماید.

وی وجود قوانین دست و پا گیر در کشور، تراکم کاری و گاها کم توجهی به خواسته ها و مشکلات واقعی مردمی را از جمله عواملی دانست که به نارضایتی مردم منجر شده و عمدتا از سوی اداراتی صورت میگیرد که دلسوزی و توجه لازم را به خواسته های مردم ندارند.

باقری عنوان کرد: برخی وعده های بی اساس و بدون برنامه توسط برخی افراد بویژه در ایام انتخابات توسط کاندیداها به مردم داده می شود گفتنی است این وعده های بی اساس موجب بالا رفتن انتظارات مردمی شده و بار آن به نظام و کشور تحمیل می شود در حالی که منابع دولتی محدود است و امکان پاسخگویی به همه آنها وجود ندارد.

فرماندار طارم سپس به کمبود کارشناس در فرمانداری و بخشداری های شهرستان اشاره کرد و گفت: عامل اصلی کمبود نیروی انسانی، جابجایی و انتقالی های بدون برنامه است که می تواند بر کیفیت انجام امور تأثیرگذار باشد و بایستی با دقت بیشتری صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: ارزیابی ها ت
به گزارش برگ زیتون؛ در پنجمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان طارم میزبان تیم ارزیابی، بازرسی و نظارت استانداری زنجان به سرپرستی گنج خانلو مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد ، بازرسی و امور حقوقی استانداری زنجان بود.

این بازدید و بررسی که طی اطلاعیه هایی به مردم در سطح شهرها و روستاها و فضای مجازی به مردم طارم اطلاع رسانی شده بود، راس ساعت ۹ صبح روز دوشنبه آغاز و تا ساعت ۱۷ عصر همان روز به طول انجامید.

برگزاری جلسه با حضور فرماندار طارم و تیم بازرسی اولین برنامه این اکیپ بازرسی در شهرستان طارم بود.

در این جلسه علی باقری فرماندار طارم؛ ضمن قدردانی از اقدام بسیار خوب استانداری زنجان جهت انجام ارزیابی و بازرسی از عملکرد دستگاههای شهرستانی، این اقدام را به فال نیک گرفت و اظهار امیدواری کرد: این تیم بتواند بخشی از مشکلاتی را که ادارات شهرستانی قادر به حل آن نیستند با ارائه راهکار مناسب برطرف نماید.

باقری در ادامه با اشاره به اهمیت مباحث مطروحه از سوی فرمانداران و بخشداران در جلسات گفت: اگر توجه لازم به آنها صورت نگیرد دولت نمی تواند برنامه ها و سیاست هایش را در سراسر کشور به صورت مطلوب عملیاتی نماید.

وی رسیدگی به مشکلات مردمی را از اولویت های کاری خود برشمرد و افزود: میزان ملاقات های مردمی در دوران خدمتش غیرقابل مقایسه با فرمانداران قبلی است.

فرماندار طارم گفت: قطعا ضعف هایی نیز در کنار نقاط قوت وجود دارد و انتظار است این تیم برای برطرف کردن آنها مساعدت نماید.

باقری وجود قوانین دست و پا گیر در کشور، تراکم کاری و گاها کم توجهی به خواسته ها و مشکلات واقعی مردمی را از جمله عواملی دانست که به نارضایتی مردم منجر شده و عمدتا از سوی اداراتی صورت میگیرد که دلسوزی و توجه لازم را به خواسته های مردم ندارند.

وی با اشاره به وعده های بی اساس و بدون برنامه ای که توسط برخی افراد بویژه در ایام انتخابات توسط کاندیداها به مردم داده می شود، افزود: این وعده های بی اساس موجب بالا رفتن انتظارات مردمی شده و بار آن به نظام و کشور تحمیل میشود در حالی که منابع دولتی محدود است و امکان پاسخگویی به همه آنها وجود ندارد.

فرماندار طارم سپس به کمبود کارشناس در فرمانداری و بخشداری های شهرستان اشاره کرد و گفت: عامل اصلی کمبود نیروی انسانی، جابجایی و انتقالی های بدون برنامه است که می تواند بر کیفیت انجام امور تاثیرگذار باشد و بایستی با دقت بیشتری صورت گیرد.

باقری خاطرنشان کرد: ارزیابی ها تأثیر مثبتی در حل مشکلات شهرستان و تقویت نهاد های حاکمیتی داشته باشد.

گفتنی است در این برنامه یکروزه، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری زنجان به همراه فرماندار و بخشدار و اکیپ همراه، مشکلات مردمی را به در قالب مراجعات حضوری و تلفنی مورد بررسی قرار دادند.

انجام بازرسی و ارزیابی از شهرداری های آب بر و چورزق و بررسی پروژه های عمرانی توسط اکیپ بازرسی، دیدار با امام جمعه شهرستان، فرماندهی سپاه ناحیه طارم، فرمانده نیروی انتظامی، ریاست دادگستری و دادستان عمومی انقلاب شهرستان، برگزاری نشست صمیمی با جمعی از اصلاح طلبان و اصول گرایان شهرستان از دیگر برنامه های مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد ، بازرسی و امور حقوقی استانداری زنجان بود.

انتهای پیام/

نظرات شما