کد خبر: 21744
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » احساس امنیت در بین شهروندان طارمی ملموس است/ طارم ظرفیت بالایی در جذب سرمایه‌گذاری دارد

فرماندار شهرستان طارم گفت: طارم از شهرستان های امن کشور و میزان وقوع جرم در آن بسیار ناچیز است گفتنی است مردم به صورت ملموس امنیت را در طارم احساس می کنند که این امر مشوق و عامل مهمی برای انجام سرمایه گذاری مطمئن در منطقه است.

index

به گزارش برگ زیتون، جلسه تشریح طرح خیرین امنیت ساز و مشارکت های مردمی در توسعه نظم و امنیت عمومی شهرستان طارم با حضور مسئولین شهرستان در شهر آببر برگزار شد.

علی باقری فرماندار طارم در این نشست اظهار داشت: امنیت از ضروری ترین خواسته های بشر و از وظایف اصلی حکومت هاست که با همراهی و مشارکت مردمی می تواند به بهترین شکل و با کمترین هزینه در جامعه برقرار شود.

وی تصریح کرد: علی رغم تمامی مشکلاتی که دشمنان نظام جمهوری اسلامی در طی ۴۰ سال گذشته برای کشور ایجاد کرده اند و با وجود نا آرامی کشورهای پیرامونی، امنیت و آرامش پایداری در کشور برقرار است.

باقری در این نشست از تلاش های نیروی انتظامی شهرستان طارم و کسانی که در عرصه حفظ نظم و برقراری امنیت تلاش و جانشان را برای ارتقای شاخص های امنیتی و آرامش مردم به مخاطره می اندازند، تشکر کرد.

فرماندار طارم امنیت شهرستان را متأثر از عوامل مختلفی چون ریشه تاریخی و فرهنگی مردم، سرمایه گذاری نظام جمهوری اسلامی در تأمین زیرساخت های مورد نیاز و توسعه فعالیت های اقتصادی، آموزش و اطلاع رسانی، پایین بودن رشد شهرنشینی، احترام مردم به قانون و رعایت نظم و حقوق یکدیگر، مذهب، اطلاع رسانی امام جمعه شهرستان و دستگاههای فرهنگی، بالا بودن درآمد سرانه مردم، تلاش های امنیتی نظامی بویژه نیروی انتظامی، هماهنگی بین اعضای شورای تأمین و همکاری خوب مردم عنوان کرد.

وی با اشاره به پیچیدگی جوامع امروزی و افزایش حجم کاری نیروی انتظامی افزود: نیروی انتظامی به تنهایی و بدون حمایت و پشتیبانی مردم قادر به انجام وظایف محوله و ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت نخواهد بود و همه بایستی جهت پیشبرد اهداف و برقراری امنیت و آرامش و جلب مشارکت مردمی این نهاد را یاری کنند.

باقری به ظرفیت های بالقوه و ویژه منطقه در بخش کشاورزی، گردشگری، خدماتی، معادن، موقعیت جغرافیایی و آب هوایی اشاره کرد و گفت: طارم با دارا بودن میزان بالای امنیت، بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری را دارد.

گفتنی است مشارکت نیروی انتظامی جهت عقب نشینی ساختمان فرماندهی با شهرداری، ارتقای دوربین در بیشتر نقاط شهر آببر جهت پوشش امنیتی، تشکیل خیرین امنیت ساز جهت جلب مشارکت های مردمی، اطلاع رسانی در تریبون نماز جمعه، ابلاغ فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه امنیتی به اعضای شورای اداری شهرستان، کمک به نیروی انتظامی و رفع کمبود های این ستاد و حفظ شان ایشان و استمرار جلسات از جمله مصوبات این جلسه بود.

انتهای پیام/

 

 

نظرات شما