کد خبر: 21293
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گفتگو » اجرای بیش از ۴۰ عنوان برنامه در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی در مدارس طارم

سرپرست آموزش و پرورش شهرستان طارم گفت: بیش از ۴۰ عنوان برنامه در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی در مدارس این شهرستان برگزار می شود.

12

یعقوب رحمانی سرپرست آموزش و پرورش شهرستان طارم در گفت و گو با خبرنگار برگ زیتون، ضمن تبریک ایام‌ دهه فجرانقلاب اسلامی و عرض تسلیت بمناسبت ایام فاطمیه اظهار کرد: ۴۰ برنامه در مدارس این شهرستان برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: تبیین دستاوردهای انقلاب برای دانش‌آموزان در مدارس شهرستان از برنامه‌های مورد توجه این دستگاه در دهه فجر انقلاب اسلامی است.

رحمانی با اشاره به تقارن ایام‌ دهه فجر انقلاب اسلامی با ایام فاطمیه اظهار داشت: امسال باید برنامه های دهه فجر طوری برگزار شود که در برنامه ها حرمت ایام فاطمیه نیز حفظ شود.

وی با اشاره به برنامه‌های در نظر گرفته شده برای مدارس شهرستان طارم در ایام‌الله دهه فجر گفت: طی بخشنامه ارسالی به مدارس برنامه های دهه فجر اعلام شده است اما به خاطر آغاز چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی چهل برنامه در دهه فجر برای مدارس این شهرستان در نظر گرفته شده است.

سرپرست آموزش و پرورش طارم بیان کرد: برنامه‌های نمادین در ایام‌الله دهه فجر نه تنها در مرکز شهرستان بلکه در شهر چورزق و برخی از روستاها نیز با حضور مسئولان شهرستانی برگزار می‌شود.

رحمانی یادآور شد: برای تمامی مدارس جشن ایام دهه فجر و برنامه‌هایی متنوعی در نظر گرفته شده است گفتنی است دستور‌العملی به تمامی مدارس ارسال شده است که در این دستور العمل بر استفاده از روز شمار ایام‌الله دهه فجر در تمامی مدارس شهرستان تأکید شده است.

وی با بیان اینکه باید دستاوردهای انقلاب برای دانش آموزان در مدارس تشریح شود افزود: تبیین دستاوردهای انقلاب برای نوجوانان و جوانان در مدارس شهرستان از دیگر موارد مورد تأکید است که باید در ایام‌الله دهه فجر به آن پرداخته شود.

سرپرست آموزش و پرورش طارم عنوان کرد: ایجاد روحیه امید و نشاط در چهارچوب عرف انقلاب اسلامی از دیگر موارد مورد تأکید است گفتنی است با توجه به تقارن ایام‌ دهه فجر انقلاب اسلامی با ایام فاطمیه باید در برگزاری برنامه‌ها و میزان شادی و جشن متعارف در مدارس اعتدال رعایت شود.

 رحمانی با اشاره به برنامه های قابل اجرا در طی دهه فجر انقلاب اسلامی در مدارس شهرستان طارم گفت: نواختن زنگ انقلاب، غبارروبی مزار شهداء، دیدار با خانواده شهداء، همایش حجاب و عفاف، مسابقات قرآن و عترت نماز در ۱۴ رشته، مسابقات فرهنگی و هنری در ۴۰ رشته، مسابقات ورزشی، جشن انقلاب، برگزاری نمایشگاههای مختلف، تقدیر از دانش آموزان برگزیده مسابقات، بیان خاطرات انقلاب در مدارس، حضور در نماز جمعه، برگزاری گفتمان های دینی و ایستگاه صلواتی از جمله برنامه‌های شاخص دهه فجر آموزش و پرورش طارم است.

انتهای پیام/

 

نظرات شما