کد خبر: 19976
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » گزارش » آتش سوزی یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ در مسیر تهم چورزق

گزارش تصویری از آتش سوزی یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ در مسیر تهم چورزق را در ادامه می بینید.

نع
به گزارش خبرنگار برگ زیتون، آتش سوزی یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ در ابتدای مسیر تهم – چورزق بوقوع پیوست که علت حادثه نقص فنی وسیله نقلیه بوده است.
گفتنی است شهردار، آتش نشانان شهر چورزق و دهیاری روستای شیت در محل حادثه حضور داشتند خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته است و علارغم تلاش آتش نشانان ماشین کاملا در آتش سوخت.

طی تماس تلفنی رأس ساعت ۱۱:۲۹ صبح روز سه شنبه ۹۶/۰۷/۱۸ ، با شماره تلفن ۱۲۵ (آتش نشانی و خدمات ایمنی آببر) مبنی بر اعلام حریق خودروی ۲۰۶ در مسیر چورزق به سمت تهم و در فاصله ۲۰ کیلومتری از سه راهی چورزق به سمت زنجان، هماهنگی های لازم با نزدیک ترین خودروی آتش نشانی به محل حادثه انجام می شود که بلافاصله آتش نشان مستقر در روستای شیت در ساعت ۱۱:۳۲ به محل اعلام حریق اعزام می شود.

نورالدین محمدی یکی از آتش نشان روستای شیت اظهار داشت: با توجه به طولانی بودن مسیر از محل اعزام تا محل حادثه در هنگام رسیدن به محل وقوع حریقِ خودرو تقریبا وسعت حریق به حد بالای خود رسیده بوده و با تمام تلاشی که خودروهای عبوری از طریق استفاده از کپسولهای اطفاء حریق انجام داده بودند متاسفانه قادر به توقف حریق نشده بودند.

گفتنی است طبق اظهارات راننده، خودرو در حین حرکت و به دلیل نقص فنی دچار حریق شده است که بلافاصله راننده اقدام به توقف خودرو در حاشیه جاده و پیاده شدن از آن می کند که متأسفانه خودروی فوق مجهز به کپسول اطفاء حریق نبوده است شاید در همان ابتدای حریق از این حادثه جلوگیری می شد.

بس
انتهای پیام/

نظرات شما